Dom na predaj - House for sale

Real estate investment in Slovakia -  Investícia v Nízkych Tatrách

Villa in the mountains - perfect investment opportunity, in fast growing tourist region, between two national parks, Low Tatras and Muran plateau, multiple possible uses throughout the year. Skiing, tobogganing, hiking, wellness, bowling, golf, paragliding, back-track (telemark) skiing, horse riding, kayaking, angling, hunting, birdwatching, mushroom and berries picking.
All pictures on this website are originals taken in the area and region surrounding the property.

Villa v horách - vynikajúca možnosť investovať v rýchlo sa rozvíjajúcom turistickom regióne, medzi dvoma národnými parkmi, Nízke Tatry a Muránska Planina. Viacero možností využitia počas celého roka. Lyžovanie, sánkovanie, turistika, wellness, bowling, golf, paragliding, skialpinizmus, jazdenie na koni, splavovanie Hrona, rybačka, poľovačka, pozorovanie vtáctva, zber húb a lesných plodov.
Všetky fotografie na tejto webstranke su originály odfotené v okolí nehnuteľnosti a priľahlom regióne. 

Family villa - Rodinná vila

We will consider serious offers.
Prospectus in English.     
Letáčik o nehnuteľnosti.

Contact your favorite real estate broker, or directly the owners for more detailed information, to schedule a tour, or with your offer:

Kontaktuje svojho realitného makléra, alebo priamo majiteľov pre bližšie informácie, v prípade záujmu o prehliadku, alebo v pripade ponuky: (V prípade záujmu vieme taktiež zabezpečiť kompletné poradenstvo a vybavenie úveru v Prvej Stavebnej Sporiteľni. Objekt je možné (iba) v tomto prípade použiť aj do záložného práva. Pre bližšie informácie o tejto možnosti kontaktujte Vlastu Noskovú.)

Vlasta Nosková (Informácie v Slovenčine, Slovak only): +421.915.740.236
Andrej Nosko (Inquiries in English, Slovak):  andrej [at] nosko.sk
Subpages (2): Okolie Surroundings